Bloga ekologija, miego trūkumas, netinkama mityba, nuolatinis stresas mūsų odos būklei turi ne geriausią poveikį. Su amžiumi nyksta poodiniai riebalai, veido oda netenka drėgmės, tampa blanki. Dėl to atsiranda mimikos raukšlių. Deja, senėjimo sustabdyti negalima, tačiau jį galima sulėtinti. Tam padės veidą atjauninančios kaukės.
Kokia yra gera kaukė veido atjauninimui namuose
Kad jūsų oda kuo ilgiau išliktų jauna, nustokite rūkyti, šalinkite strazdanas ir balinkite odą. Nuolatinis svorio didėjimas ir mažėjimas taip pat neigiamai veikia. Išeidami į lauką saulėtą dieną, patepkite specialia apsaugine priemone. Atsargiai deginkites saulėje. Dėl šių manipuliacijų oda netenka drėgmės, tampa sausa ir suglebusi.
Veido atjauninimą galite atlikti namuose, tam nebūtina lankytis grožio salonuose. Pavyzdžiui, galite atlikti senėjimą stabdančius masažus, kurie atgaivina odą, atpalaiduoja raumenis, o tai duoda gerų rezultatų.
Anti-senėjimo procedūrų namuose pranašumai yra akivaizdūs:
- Šveitiklius, pilingus ir kaukes galima paruošti savarankiškai;
- Jie dažnai ruošiami iš tų ingredientų, kurių virtuvėje turi kiekviena šeimininkė;
- Veido atjauninimui skirti pilingai ir kaukės, paruoštos namuose, yra visiškai natūralūs;
- Juose nėra konservantų, stabilizatorių ir kitų „taip", kurių dažnai pilna pirktinės kosmetikos.
Pasirodo, naminės veido odos atjauninimui skirtos kaukės yra efektyvesnės ir leidžia sutaupyti nemažai pinigų, kuriuos tektų išleisti grožio salone. Atkreipkite dėmesį į kosmetikos, net ir labai brangios, sudėtį: nė vienoje kaukėje nebus 100% natūralių ingredientų, todėl ruoškite jas namuose. Tuomet tikrai būsite tikri, kad pasieksite norimą rezultatą.
Pradėti reikia kasdien išgerti bent pusantro litro negazuoto vandens. Pirkite vandens buteliuose, tada tiksliai žinosite, kiek išgėrėte per dieną. Žalioji arbata be cukraus taip pat gali pakeisti dalį vandens.
Svarbu valgyti gerai ir subalansuotai. Atkreipkite dėmesį į tai, ką valgote. Būtinai vartokite karotino, skaidulų ir vitamino A.
Bet kokiu atveju, jei nuspręsite atjauninti namuose, neapsieisite be liaudies receptų.
Naminės kaukės veidui atgaivinti: TOP 7 grožio receptai
azijietiška kaukė
Neįtikėtina, kad pagrindinis Azijos kaukės komponentas yra ryžiai. Kita vertus, nėra ko stebėtis, nes šis produktas yra pagrindinis azijiečių maistas. Jame yra daug naudingų komponentų, todėl Rytų moterys atrodo labai gerai. Jį sudaro šie elementai:
- Krakmolas, minkštinantis odą;
- cholinas, kuris mažina dirginimą;
- Silicis, suteikiantis elastingumo;
- Kalis, kovoja su sausumu;
- Vitaminai PP ir H, gaivina veido spalvą ir skatina ląstelių atsinaujinimą.
Gamindami tokią kaukę veidui atjauninti, turite griežtai laikytis recepto. Tada jūsų oda taps švelni, švelni ir bus kuo veiksmingesnė.
Ryžių kaukės veido atjauninimui receptas yra toks: paimkite 200 gramų ryžių ir septynis kartus nuplaukite, supilkite į puodą, užpilkite dviem stiklinėmis vandens, uždenkite ir palikite 10 valandų. Galite tai padaryti ryte, kad vakare viskas būtų paruošta. Pasibaigus laikui, grūdelių paviršiuje atsiras plėvelė. Jei ne, vadinasi, padarėte kažką ne taip. Tada išvirkite ryžius, visas vanduo turi dingti.
Dėmesio! Nemaišykite talpyklės turinio!
Nuimkite viršutinį ryžių sluoksnį, jame daugiausia naudingų medžiagų, būtent iš jo daroma kaukė veidui atjauninti. Gautą masę atvėsinkite, sumaišykite su kiaušinio tryniu, baltymų nereikia. Paruoštą kaukę užtepkite 20 minučių, tada nuplaukite vėsiu vandeniu.
Ši kaukė puikiai tinka 45 metų ir vyresnėms moterims. Likusius ryžius galima valgyti.
Daigintų kviečių kaukė
Šią veido odos atjauninimui skirtą kaukę galima daryti nuo 40 metų. Jis yra labai veiksmingas ir jame yra daug vitaminų. Kviečių daigai suteikia odai sveiką ir gaivią išvaizdą, taip pat atnaujina ląsteles. Jei jūsų odoje jau prasidėjo nedideli su amžiumi susiję pokyčiai, paruoškite tokią kaukę. Tu nepasigailėsi.
Daigus nuplaukite vandenyje, nusausinkite ir sumalkite trintuvu. Tada sumaišyti su riebia grietine (jei oda sausa), pienu (jei oda jautri), kefyru (jei oda riebi), jogurtu (jei oda normali). Turėtumėte gauti storą pastą, kuri 25 minutes tepama ant veido, tada nuplaunama.
Vitamininė mielių kaukė
Paimkite šaukštą mielių, sumaišykite su šaukštu pieno produkto priklausomai nuo odos tipo (žr. kaukės su daigintais kviečiais receptą). Įpilkite arbatinį šaukštelį medaus ir tiek pat sėmenų aliejaus, gerai išmaišykite. Vandenį pašildykite, bet neužvirinkite. Indą su mišiniu panardinkite į puodą su vandeniu, išjunkite ugnį. Palaukite, kol mielės surūgs. Kai tik procesas prasideda (atsiranda putos), kaukę galima tepti ant veido, atvėsus. Veido atjauninimui skirtą kaukę paskleiskite storu sluoksniu ir po 10 minučių nuplaukite šiltu vandeniu.
Mielėse yra B grupės vitaminų, todėl ši kaukė puikiai jaunina, padeda atkurti ląsteles. Tai padės pagerinti veido išvaizdą. Pasižiūrėk pats!
Želatinos kaukė veido atjauninimui
Pirmiausia išsiaiškinkime, kas yra kolagenas. Kolagenas yra baltymas, kuris prisideda prie odos elastingumo. Kai to nepakanka, veidas pradeda senti. Paprastai kolageno molekulės kosmetikoje yra per didelės, todėl negali prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius. Želatina skaido kolageną. O kadangi dalelės yra suskaidytos, jos gali prasiskverbti daug giliau. Todėl želatina labai naudinga veido odai.
Veido odą atjauninanti kaukė gaminama iš želatinos ir medaus. Reikės 25 gramų želatinos, vieno šaukšto šalto vandens, šaukštelio medaus, 60 gramų glicerino. Želatiną užpilkite vandeniu ir palikite pusvalandžiui. Tada įpilkite medaus ir glicerino. Gautą mišinį sudėkite į vandens vonią, pašildykite, bet šiek tiek. Viskas, 20 minučių galite tepti ant veido vatos diskeliu. Procedūros pabaigoje nuimkite nuo veido susidariusią plėvelę ir nuvalykite toniku.
Veidą atjauninanti krakmolo kaukė
Įprastas bulvių krakmolas gali suteikti jūsų odai įspūdingą jauninamąjį poveikį. Daugelis žmonių sako, kad krakmolas duoda tokį patį rezultatą kaip Botox injekcijos. Žinoma, tai yra gerokai perdėta, bet tai tikrai puikiai veikia kaip veido jauninančios kaukės pagrindas. Net brangiausia žinomų prekių ženklų kosmetika nepadės taip gerai, kaip visiems prieinamas krakmolas.
Šaukštą bulvių krakmolo sumaišykite su šaukštu kakavos miltelių, įpilkite šiek tiek erškėtuogių aliejaus, jogurto. Laikykite ant veido 20-30 minučių.
Atjauninanti moliūgų veido kaukė
Moliūgų veido jauninamoji kaukė naudinga valant. Jis prisotina viršutinį odos sluoksnį vitaminais, praturtina ją maitinančiais ir drėkinančiais komponentais, lygina raukšles, skaistina veidą. Juk moliūguose yra daug maistinių medžiagų.
Sausa oda pradeda anksti senti, padidėja jautrumas. Padėtį ištaisyti galite moliūgo pagalba. Geriausias variantas – nenaudoti virto moliūgo, o virti garuose arba orkaitėje. Tokiu atveju jame liks maksimalus įmanomas vertingų medžiagų kiekis. Jei vis tiek nuspręsite virti moliūgą, naudokite nedidelį kiekį vandens.
Jums reikės:
- 50 gramų moliūgų minkštimo;
- 5 gramai medaus;
- 1 kiaušinio trynio;
- 20 gramų grietinėlės, kurios riebumas yra 20%.
Išvirkite moliūgo minkštimą, sutrinkite iki tyrės. Medų pašildykite mikrobangų krosnelėje, sumaišykite su moliūgų tyre, kiaušinio tryniu ir riebiu kremu. Gautą masę išmaišykite ir tepkite ant veido 20 minučių. Tokią kaukę veidui atjauninti galima daryti kas tris dienas.
Aviečių kaukė
Paimkite tris šaukštus aviečių, sutrinkite iki tyrės konsistencijos. Į tyrę įpilkite arbatinį šaukštelį medaus, tiek pat alyvuogių aliejaus ir kiaušinio trynio. Gautą masę gerai išmaišykite, tepkite ant veido 20 minučių, nuplaukite veidą.
Ši veido atjauninimui skirta kaukė suteiks odai sveikos išvaizdos ir aksominės, taip pat pašalins smulkius trūkumus.
Kiti kaukių receptai veidui atjauninti
Veidą atjauninanti molio kaukė
Baltas molis puikiai tinka riebios odos moterims, nes leidžia atsikratyti per didelio blizgesio. Jei jums reikia stabilizuoti riebalinių liaukų darbą, tada molio kaukė yra puikus pasirinkimas. Molis atjaunina odą, pašalina iš organizmo laisvuosius radikalus ir toksinus, lygina raukšles.
Norėdami paruošti tokią kaukę, jums reikia molio miltelių pavidalu. Praskieskite šiltu vandeniu, tepkite ant veido ir kaklo penkias minutes. Jei turite riebią odą, palikite kaukę 15 minučių. Tada nuplaukite vandeniu.
Baltymų kaukė riebiai odai
Kiaušinio baltymą (putpelės ar vištienos) išplakti ir tepti ant veido pusvalandžiui, po to nuplauti vėsiu mineraliniu vandeniu. Tada galite nuvalyti odą ledo kubeliu. Norėdami sustiprinti tokios veido jauninančios kaukės poveikį, naudokite žolelių nuovirą. Užvirinkite liepų žiedų, ramunėlių ar jonažolių ir 10 minučių palaikykite veidą virš garų. Per šį laiką atsivers poros, todėl nuplaunant baltyminę kaukę taip pat bus nuplaunamos negyvos ląstelės bei visi nešvarumai.
Trynio ir ridikėlių mišinys
Paimkite vieną vištienos trynį, sumaišykite su vienu šaukštu tarkuotų ridikėlių, medumi ir grietinėle. Šią veido atjauninimui skirtą kaukę palaikykite 15 minučių, tada nuplaukite ramunėlių antpile suvilgytu vatos diskeliu.
Trynių ir ruginių miltų kaukė
Vieną šaukštą pieno sumaišykite su kiaušinio tryniu, įberkite šaukštą ruginių miltų, gerai išmaišykite. Mišinys turi būti tirštos grietinės konsistencijos. Laikykite ant veido 15 minučių. Skalavimui, be vandens, galite naudoti silpną arbatą.
obuolių kaukė
Veido odos atjauninimui skirtą obuolių kaukę pasidaryti labai paprasta: sutarkuokite obuolį ir įdėkite tirštos grietinės. Turėtų būti pasta. Tepkite ant veido 10 minučių, tada nuplaukite. Ši kaukė suteiks odai sveiko švytėjimo, ją drėkins ir gaivins.
Šaltalankių kaukė
Pakanka paimti du šaukštus šaltalankių, sutrinti uogas, įpilti šaukštą agurkų sulčių, įpilti kvietinių miltų ir baltymų. Išmaišykite mišinį ir tolygiai paskirstykite ant veido 15 minučių, po to kaukę nuplaukite vandeniu. Ši veido jauninamoji kaukė ypač naudinga probleminei ir uždegimai turinčiai odai, linkusiai riebėti.
Varškės veido kaukė
Paimkite du šaukštus varškės (riebumas nesvarbu), sumaišykite su vienu šaukštu skysto medaus, žaliu kiaušinio tryniu, šaukšteliu citrinos sulčių, trupučiu alyvuogių aliejaus. Tepkite ant veido 20 minučių, tada nuplaukite. Kaukė ypač tinka pavargusiai odai.
Citrinų kaukė
Citrinų kaukė veido atjauninimui paruošta iš šių ingredientų:
- Du žali tryniai;
- šaukštelis citrinos sulčių;
- šaukštelis alavijo sulčių;
- šaukštelis medaus;
- Šaukštelis alyvuogių aliejaus.
Visus aukščiau išvardintus komponentus sutrinkite iki vientisos masės ir plonu sluoksniu tepkite odą, bet ne sritį aplink akis. Kai veido kaukė išdžius, užtepkite kitą sluoksnį, tada dar vieną. Jauninamosios procedūros metu nereikia kalbėti, juoktis ir rodyti jokių emocijų. Tai tikrai svarbu, nes kaukė turi išdžiūti tolygiai ir nesiglamžyti. Po pusvalandžio masę pirmiausia nuplaukite šiltu vandeniu, o tada atvėsinkite. Taip pat galite nuvalyti veidą ledo kubeliu. Ši kaukė išlygina negilias raukšles, balina, mažina nuovargį, sutraukia poras.
Alavijų sulčių kaukė
Alavijų sultys tinka visų tipų odai, bet ypač sausai odai. Alavijas yra populiarus gerai žinomų prekių ženklų ingredientas, nes jame gausu vitaminų, amino rūgščių, mineralų ir kitų maistinių medžiagų. Alavijas labai naudingas veido odai atjauninti, puikiai išlygina negilias raukšleles, išlygina spalvą ir gaivina išvaizdą.
Norėdami paruošti veido jauninimo kaukę, paimkite kelis alavijo lapelius ir padėkite į šaldytuvą 14 dienų. Praėjus šiam laikui, išspauskite sultis iš lapų, supilkite į jas tiek pat alyvuogių aliejaus, kiek ir alavijo sultys. Įpilkite šiek tiek maitinamosios grietinėlės ir kaitinkite mišinį iki vientisos masės. Kai kaukė atvės ir taps šiek tiek šilta, tepkite ant veido 25 minutes, tada nuplaukite vėsiu vandeniu.
8 kosmetologės patarimai, kurių dėka veidą atjauninanti kaukė tikrai atneš rezultatų
Nesitikėkite momentinių įspūdingų rezultatų. Tačiau jei reguliariai namuose darysite veido jauninančias kaukes, efektas bus pastebimas. Laikykitės šių kaukių skalavimo ir laikymo rekomendacijų:
- Prieš pradedant procedūrą, reikia nusiprausti ir nuvalyti veidą.
- Kaukę reikia tepti ant kaktos, skruostų ir smakro.
- Venkite liesti lūpas ir aplink akis.
- Procedūros metu neturėtumėte kalbėti.
- Po kaukės dvi valandas nerekomenduojama tepti dekoratyvinės kosmetikos.
- Naminės kaukės turėtų tikti konkrečiam odos tipui.
- Procedūrų kursas trunka 2-3 mėnesius iš eilės (1-2 kartus per savaitę).
- Daržovių ir vaisių kaukės negalima laikyti šaldytuve.
Kokios yra veiksmingiausios veido jauninimo kaukės?
Grožio salone viena populiariausių veido odos priežiūros procedūrų – kaukės uždėjimas. Kažkas parduotuvėje perka jau paruoštas veido atjauninimo kaukes, kažkas pats jas ruošia namuose. Nepaisant to, saloninės kompozicijos turi ryškiausią efektą – užtenka vieno apsilankymo, ir jūs jau tai pastebėsite. Grožio salono specialistas parinks jūsų odos tipą atitinkantį variantą. Yra riebalų perteklių ar sausumą šalinančių produktų, skirtų normaliai odai maitinti, kovoti su spuogais, pašalinti jautrumą, pašviesinti ir kt.
Veido atjauninimo kaukės formos yra labai skirtingos:
- Milteliai, atskiesti iki kreminės būklės prieš pat naudojimą;
- Tešlų šerdyje yra molio, taip pat gydomųjų savybių turinčio purvo;
- Kreminės yra švelniausios ir minkštiausios;
- Gelinių kaukių šerdyje yra alkoholio, taip pat eterinių aliejų;
- Kolageno kaukės tepamos senstančiai odai, kad suteiktų stangrinimo efektą;
- Alginatinės kaukės po užtepimo visiškai sukietėja, įgauna sandarios gumos konsistenciją;
- Plėvelės kaukės pašalinamos po sukietėjimo kaip vienas lapas, nenaudojant plovimo.
Iš ko gaminamos kaukės, kuriomis klientai tepami salonuose? Veido jauninančiose kaukėse yra jūros dumblių, įvairių rūšių molio, parafino, augalinių aliejų, placentos, gyvulinio kolageno. Rezultatas gali būti:
- Pernelyg sausos odos drėkinimas;
- Stangrina suglebusią ir suglebusią odą, suteikia jai tonusą;
- Aktyvi mityba ir prisotinimas naudingomis medžiagomis;
- Uždegimo pašalinimas ir spuogų pašalinimas;
- Paviršinės ir giluminės taršos pašalinimas;
- Suteikia odos tonusą;
- Kraujagyslių stiprinimas;
- Aktyvus atjauninimas.
Maždaug du kartus per mėnesį būtina apsilankyti salone pasidėti kaukę veido odai atjauninti. Jei kosmetologas yra profesionalas, jis parinks jūsų odos tipą atitinkančią priemonę. Kaukės uždėjimas yra neskausminga ir gana maloni, atpalaiduojanti procedūra. Be to, palyginti su kitomis paslaugomis, tai nebrangi.
Norint pasiekti norimą rezultatą ir išvengti nepageidaujamų pasekmių, apsilankymui salone reikia pasiruošti iš anksto. Pakanka laikytis kelių rekomendacijų ir prisiminti svarbius niuansus, kad išvengtumėte klaidų. Taigi atsiminkite šiuos dalykus:
- Prieš ateidami į grožio saloną, eikitepilna medicininė apžiūraaptikti esamas ligas.
- Kai bus gauti tyrimo rezultatai, kreipkitės į kosmetologą, kad nustatytumėte kontraindikacijas.
- Būtinai pasakykite jam, jei turite kokių nors alergijų ar ligų, kurios nėra nurodytos jūsų medicininėje pažymoje.
- Reikalaukite pažymos ir iš salono, ir iš specialisto, kuris atliks procedūrą.
- Žiūrėkite vaizdo įrašą, kaip ši procedūra atliekama.
- Jei kyla abejonių ir klausimų, nepalikite jų vėlesniam laikui, o išspręskite nedelsdami.
- Jei procedūros metu jaučiate diskomfortą, nedelsdami praneškite apie tai specialistui.
Jei paraudimas ir patinimas po procedūros išlieka ilgiau nei dvi dienas, reikia kreiptis į saloną.
Vasara – pats blogiausias metas saloninėms procedūroms, nes pažeistos odos nereikėtų veikti ultravioletinių spindulių. Rudenį, žiemą, ne saulėtą pavasarį, galite drąsiai susitarti su specialistu. Prisiminti:salono procedūrų veidui vasarą daryti negalima.
Kokia yra geriausia veido atjauninimo kaukė grožio salone
Deja, odos senėjimas yra neišvengiamas ir jo negalima pakeisti. Be to, tai vis dar nėra gerai suprantama. Netikėkite reklama, kurioje teigiama, kad yra nuostabus kremas, kuris per kelias dienas gali išlyginti visas raukšles, padaryti odą aksominę ir pan. Svarbi profesionalios kosmetologijos užduotis – senėjimo prevencija, kuri ilgus metus išsaugos veido odos jaunatviškumą nesiimant plastinių operacijų. Viena iš priemonių tam – veido odos atjauninimui skirtos kaukės.
Veiksmingiausios yra kolageno ir placentos-kolageno kaukės. Su amžiumi veido oda suglemba, nes sumažėja kolageno sintezė. Tai gyvūninės kilmės baltyminė medžiaga, kuri sudaro karkasą po epidermiu, palaiko jo elastingumą ir tonusą.
Iš kur atsiranda kolagenas? Iš gyvūnų ir žuvų odos. Jis apdorojamas ypatingu būdu, todėl įgyja ypatingų savybių, įskaitant antioksidantą. Būtent tai leidžia kolageno molekulėms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, išlygina raukšles ir raukšles. Jūrinis kolagenas panašus į žmogaus kolageną, tačiau atminkite, kad jis gali būti alergenas.
Kolagenas taip pat yra augalinis, jis išgaunamas iš kviečių baltymų. Jis skatina savo kolageno gamybą ir puikiai įsisavinamas odoje.
Kai atliksite senėjimą stabdančių kaukių kursą, veido ovalas taps skaistesnis, oda bus gaivi ir švelni. Kolagenas prisideda prie paviršiaus apsauginio sluoksnio, sulaikančio drėgmę, susidarymo. Be kita ko, tokios kaukės didina fibroblastų sintezę, pasižymi drėkinamuoju ir regeneruojančiu poveikiu. Kaukių privalumas yra tas, kad jos tinka bet kokio amžiaus žmonėms, po mezoterapijos, turintiems jautrią odą ir po cheminio pilingo.
Jei ruošiatės „išeiti" ar dalyvauti kokiame nors svarbiame renginyje ir šiuo atžvilgiu skubiai reikia „pataisyti veidą", puikiai tiks specialios „momentinio grožio" kaukės. Jie tepami ant veido ir kaklo pusvalandį.
Viena iš tokių kolageno kaukių rūšių yra kolageno lakštas, kurį sudaro plonas pluoštinis pagrindas, kuriame yra didelis augalinės arba gyvūninės kilmės kolageno procentas, ir impregnuotas vandeniniu tirpalu.
Maitinančios kaukės su biologiškai aktyviomis medžiagomis taip pat priklauso veido atjauninimui skirtoms kaukėms. Juose yra placentos ekstraktų (galvijų ir žmonių), vaisiaus vandenų (galvijų vaisiaus pūslės), bičių produktų, kolagenazės (iš krabų kepenų), galvijų spermos.
Kaip vyksta veido atjauninimo kaukės uždėjimo procedūra
Veido jauninamoji kaukė turėtų būti atliekama ramioje aplinkoje. Kosmetologė turi turėti šiltas rankas, klientas bendrauti lėtai. Kosmetinė kaukė yra visas ritualas, o ne tik veido odos priežiūros procedūra.
Klientas turi atsipalaiduoti, jaustis pailsėjęs nuo kasdienės įtampos ir streso. Jei taip neatsitiks, nesitikėkite norimo efekto.
Patikėkite savo veidą tik profesionaliems meistrams, nes labai svarbu tinkamai parinkti veido atjauninimui skirtą kaukę ir nustatyti odos būklę.
Specialistas tikrai patikrins, ar nesate alergiškas kuriam nors iš komponentų, iš kurių yra veido atjauninimo kaukė. Tai padaryti nesunku: nedidelis produkto kiekis užtepamas ant dilbio tiesiamojo paviršiaus. Jei po 10 minučių atsiranda deginimo pojūtis, paraudimas, niežėjimas, tada kaukės negalima tepti ant veido.
Be alergijos patikrinimo, meistras turi paklausti, ar pacientas neserga klaustrofobija. Jei taip, tuomet nereikėtų rinktis kaukių, kurios kietina ir spaudžia minkštuosius veido audinius. Tai gali sukelti uždaros erdvės pojūtį, dėl to klientas ims panikuoti, o procedūra neturės jokio poveikio. Šios kaukės yra parafino, liftingo ir alginato.
Negalite iš karto tepti kaukės veidui atjauninti. Oda iš anksto nuvaloma karštu kompresu arba garinimu, tai yra garų srove, sumaišyta su ozonu. Abu metodai leidžia atverti poras. Garai taip pat naikina mikroorganizmus.
Drėkinti odą reikia ne visada, o tik tuo atveju, jei tai nurodyta kaukės naudojimo instrukcijoje. Ne visus vaistus galima tepti ant akių vokų ir srities virš viršutinės lūpos. Jei vis dėlto kaukės, skirtos veido atjauninimui, sudėtis tokioms sritims tinka, tuomet ant akių srities dedami specialūs tamponai, suvilgyti losjonu ar ramunėlių nuoviru. Tada kompozicija tikrai nepateks į akis. Taip pat nepriimtina trenkti kauke į nosį.
Kaukė tepama iš apačios į viršų palei masažo linijas: nuo smakro iki ausies spenelių, nuo lūpų kampučių iki ausies kaušelio vidurio, nuo nosies iki smilkinių, tada nuo kaktos vidurio taip pat iki ausies kaušelio. šventyklos. Paveikslėlyje parodytos šios kryptys:
Veido odos atjauninimui skirtos kaukės tepimui reikalingos įvairios priemonės: mentelės, specialūs šepetėliai, kurie primena makiažo šepetėlius, tačiau yra kietesni, plokštesni ir platesni. Retais atvejais specialistas uždeda kaukę rankomis. Sterilios mentelės reikia bet kuriuo atveju: ji naudojama norint atidėti reikiamą kiekį gatavos kompozicijos iš stiklainio. Kai kuriuose grožio salonuose kaukės sudedamosios dalys sumaišomos prieš pat dengimą, tokiu atveju kosmetologė iš anksto nustato jų pageidaujamą tūrį. Talpyklas, mentelės, kempinės skalavimui geriausia naudoti vienkartines.
Kaukė tepama pakankamai storu sluoksniu 10-40 minučių pagal anotaciją. Šiuo metu klientas neturėtų kalbėti ar juoktis.
Nusiplovus kaukę, nebūtina ištempti odos. Jei oda riebi, naudokite medvilninius tamponus ar kempinėles, suvilgytas vėsiame vandenyje, ir šiltas, jei sausa. Geliai ir putos skalbimui nerekomenduojami. Jei veido jauninamoji kaukė praėjus kuriam laikui po užtepimo išsausėja, ji pamirkoma vandeniu, o po to švelniai nuplaunama, nepažeidžiant odos.
Nepamirškite, kad kosmetiką galima tepti tik po dviejų valandų po procedūros, o geriausia – po 3-4. Naudokite tik lengvą drėkinamąjį kremą.
Ir vis dėlto, koks rezultatas užtepus veido odos atjauninimui skirtą kaukę?
- Veido odos atpalaidavimas nuo stresinio aplinkos poveikio;
- Odos praturtinimas drėgme;
- Gerinti kraujotaką ir limfos nutekėjimą;
- Išvaizdos gerinimas: sugriežtintas veido ovalas, suteikiantis odai gaivumo ir aksominės, mažinantis poras;
- Odos prisotinimas maistinėmis medžiagomis;
- Riebalinių liaukų sekrecijos reguliavimas;
- dirginimo ir uždegimo pašalinimas;
- Pagerėjusi nuotaika ir savigarba.